Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kaemonův pokojíček

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kaemon Tadashi

Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 26. 04. 12
Age : 33
Location : Destiny :)

Kaemonův pokojíček Empty
PříspěvekPředmět: Kaemonův pokojíček   Kaemonův pokojíček I_icon_minitimeThu May 10, 2012 4:54 pm

Když vejdete dovnitř všimnete si bílých stěn a pokoje vykládaného dřevem v japonském stylu. (viz. obrázek níže)
Spoiler:
Uprostřed místnosti byl nízký prosklený stůl a okolo ležely 4 polštáře. Na jedné stěně bylo velké okno s dřevěnými žaluziemi. Naproti oknu na druhé straně místnosti je na zemi nízká postel s pěkně tvrdou matrací. Na měkké bych se nevyspal. Na zdi nad postelí je místo na mou katanu.
Spoiler:
Kterou však většinu času nosím na zádech. Jinak je v místnosti ještě pár menších skříní na oblečení a jedna vestavěná ve zdi s odšoupávacími dveřmi. Mimo to je tam skromná koupelna s toaletou a sprchovým koutem.


Naposledy upravil Kaemon Tadashi dne Thu May 10, 2012 5:36 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Kaemonův pokojíček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonův pokojíček   Kaemonův pokojíček I_icon_minitimeThu May 10, 2012 4:57 pm

((XD))
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi

Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 26. 04. 12
Age : 33
Location : Destiny :)

Kaemonův pokojíček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonův pokojíček   Kaemonův pokojíček I_icon_minitimeThu May 10, 2012 4:58 pm

Přiběhl jsem ještě do svého pokoje. A otevřel skříň a uviděl přesně to oblečení které jsem potřeboval.
Spoiler:
Převlékl jsem se hodil jsem si na záda meč a vyrazil směrem za dobrodružstvím.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kaemonův pokojíček Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaemonův pokojíček   Kaemonův pokojíček I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kaemonův pokojíček
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: