Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Espacios de Cassiano

Goto down 
AutorZpráva
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Espacios de Cassiano Empty
PříspěvekPředmět: Espacios de Cassiano   Espacios de Cassiano I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 9:50 pm

Akonáhle otvoríte dvere, zacítite omamujúcu vôňu celého priestoru, ani nie príliš slabú, ani nie moc silnú, ktorá vás okamžite hodí do pohody.
Následne prekročíte prah, nohami stúpite na čiernu vyleštenú dlažbu. Mali by ste si tam vyzuť topánky, ak na seba nechcete naniesť hnev človeka, ktorý tu býva.
Po necelom metre vaše nohy prejdú z leštenej dlažby na matnejšiu, ktorá však pôsobí chladne, ale naopak, na dotyk príjemne hreje.
Zdvihnete pohľad od dlažby a určite ho prenesiete na presvetlený box s kvalitným vínom v drevenej výlohe, kde je ho celkom dosť.
Oproti sa nachádza menší sklenený stolík, okolo ktorého sa tiahne polostrov tvorený pohodlným gaučom.
Sadnete si. Očami ste na rovnakej úrovni ako kozub presne oproti, v ktorom pekne horí veselý ohník a hádže tak do okolia hrejivé záblesky. Za vami sú veľké presklené okná tvoriace tak skoro jednu samostatnú stenu s výhľadom do vesmíru. Sú tam dokonca aj dvere na balkón s pohodlnou lavičkou a zavesenými lampiónmi.
Vstanete z toho pohodlného gauča a zamierite krížom cez miestnosť. Pritom zdvihnete zrak a pozriete sa na stenu nad sebou, kde je zavesený obrovský obraz ľadovej krajiny. Odtrhnete od neho oči a znovu prejdete pár krokov.
Letmo sa dotknete točitých schodov smerujúcich hore, kde sa nachádza veľká mäkká posteľ a skrine s oblečením. No vy hore nejdete.
Zídete po jednom schodíku nižšie, kde už však podlahu netvorí dlažba, ale úžasný chlpatý koberec vanilkovej farby. Znovu, je tam gauč, tentokrát kožený, s krémovou farbou. Na stene oproti je zavesený plazmový televízor.
Celá "kajuta" je osvetlená teplým zlatooranžovým svetlom, hrejivým, ktoré sa miestami rozplýva. V tom začujete tlmené kroky zo zadu, otočíte sa a uvidíte Cassiana v pohodlnom oblečení, ako schádza dolu točitým schodiskom. Letmo luskne prstami a svetlo v izbe sa pomaly rozplynie, čiže ste osvetlený len svetlom z kozuba a hviezd z vesmíru.

~ Vitajte v mojom svete ~

Espacios de Cassiano 0_5ffaf_783eaa69_orig
Len pre predstavu, aby ste si tento môj apartmán lepšie predstavili. Všetko však nieje rovnaké, viz. popis...
Návrat nahoru Goto down
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Espacios de Cassiano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Espacios de Cassiano   Espacios de Cassiano I_icon_minitimeThu Jun 14, 2012 4:57 pm

Akonáhle som za sebou zavrel dvere a otočil sa tvárou do miestnosti, od údivu som sa nemohol pohnúť. Doslova som zamrzol na mieste.
Bolo to niečo úžasné, dokonalé, nemal som slov. Proste vysnívaná izba, v ktorej bolo doslova všetko. Pomaly som sa otriasol z tranzu, zošuchol si z nôh čierne Vans-ky a prešiel sa po dlažbe rovno ku gauču. Skočil som naň ako malý chlapec, obe ruky pritisol na sklo a začal vyzerať von preskleným oknom.
Fascinujúce, prebehlo mi znovu hlavou, ako som sa díval na vesmír za tenučkou stenou zo skla.
Návrat nahoru Goto down
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Espacios de Cassiano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Espacios de Cassiano   Espacios de Cassiano I_icon_minitimeThu Jun 14, 2012 5:22 pm

Po chvíli nazerania som sa odlepil od skla a zošuchol sa z gauča. Vybral som si z vreciek pár drobných vecí, ktoré sa tak ocitli na menšom stolíku, v ktorého strede svietila vonná sviečka. Potom som prešiel ku krbu, pri ktorom som sa skrčil a kukol na pár sekúnd do ohňa. Na tvári sa mi mihol úškrn.
Je to tu super, mať v izbe kozub som chcel vždycky. A najlepšie je, že za túto celú izbu nemusím ani nič platiť. V mojom svete by za toto chceli aj majland mesačne...
Vystrel som sa a šúchajúc nohami v pásikavých ponožkách som sa premiestnil do obývačky, ktorú som skukol iba námatkovo. I keď mi bolo záhadou, aké kanály chytím v telke, alebo či vôbec pôjde, vykašlal som sa na to. Keď pláva vesmírom táto "pirátska" loď a nerozbije sa na maličké kúsky, tak určite tam chytím aj MTV. Zasmial som sa.
Postupne som sa prepracoval ku plechovým točitým schodom nahor. Zdvihol som zrak a rýchlo vybehol hore.
Bolo to ako moja vysnená spálňa. Veľká manželská posteľ so silným vyrezávaným trámom na každom rohu, ľadovomodré prestieradlá, nad hlavou presklenná kupola s výhľadom, ako inak, do vesmíru. Nakukol som aj do skrine na jednej stene, kde boli naozaj veci podľa môjho vkusu. Dokonca som si na hlavu nasadil aj NewEra šiltovku, v ktorej som sa obzrel v zrkadle a usmial sa na seba. "Dokonalosť samá, pane" prehodil som odrazu v zrkadle a potom som zbehol po schodoch ako víchor dolu. Tam som si len nastokol tenisky a opustil izbu. Treba prebádať ešte niečo ďalšie na tejto, očividne super lodi.

Presun.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Espacios de Cassiano Empty
PříspěvekPředmět: Re: Espacios de Cassiano   Espacios de Cassiano I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Espacios de Cassiano
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: