Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pořád na příjmu

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Pořád na příjmu Empty
PříspěvekPředmět: Pořád na příjmu   Pořád na příjmu I_icon_minitimeSun Jul 29, 2012 3:53 pm

Milé děti,

abyste si nemyslely, že tu nejsem - jsem. Chodím sem poměrně často. A děkuji všem, kteří ještě stále hrají, nebo aspoň donedávna hráli, zejména Elle, Billiemu a Momo. Věřím, že to není úplně lehké, když je nás tu tak málo, tím spíš jsem ráda, že si s tím umíte poradit.

Ale není to úplně way to go, dva lidi na lodi a dva mimo loď.

Upřímně nevím, co si počít. Mohu mít vymyšlené kdeco (a mám), ale k ničemu mi to není, když nehrají hráči. Na hráčích to stojí. Můžu to samozřejmě převzít do svých rukou a z pozice admina dohrát misi na planetě Impyerno sama za odpadlého Vinse a Kaemona, kteří prostě nereagují a nevím, co s nimi je a proč nehrají.
Ale bylo by to k něčemu? Admin nemůže dělat všechno. Můžu si vymyslet deset NPC postav a hrát za ně, ale mám pocit, že to nebude ono. Že to chce živé hráče, kteří něco do hry přinášejí, každý má svůj styl a svoje nápady a někam se to hýbe. Přece tu z toho neudělám one-woman-show, jen proto, aby mohli hrát dva, tři lidi.

Takže tím chci říct, že jsem tady a že mám rozhodně chuť hrát dál, ale pokud nebudou hrát ti, na kterých se mise zasekla, pak nevím. I tak nás není moc, rozhodně ne dost na to, co všechno mám vymyšlené a co bych chtěla zkusit do budoucna. Konverzovat x stovek postů na lodi je zábava, ale není to samozřejmě na furt, měla by to být jen ta vata mezi.

Zkuste, pokud můžete, sehnat pár nových hráčů. Jestli víte o někom, kdo by to chtěl zkusit, jestli máte kontakt na někoho z odpadlíků - třeba na Gregoryho (na Azraela bych měla mít já) - zkuste na ně zapůsobit, ať to rozproudíme.

Nevím, jak moc to baví vás, ale mně se skoro každou noc zdá, že s někým bojuju hořícíma rukama Very Happy Takže se hry rozhodně nehodlám vzdát Wink

Zdraví
Em Phoenix
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com
 
Pořád na příjmu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Příběh a děj-
Přejdi na: