Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sociální zařízení, společné lázně

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Sociální zařízení, společné lázně Empty
PříspěvekPředmět: Sociální zařízení, společné lázně   Sociální zařízení, společné lázně I_icon_minitimeSun Apr 22, 2012 4:46 pm

Mnozí snílci dávají přednost kajutě s vlastní koupelnou, pro ty ostatní je tu ovšem i společné sociální zařízení. Jedno pro dívky, jedno pro chlapce. V obou naleznete umývárnu, toalety a několik oddělených sprchových koutů se závěsem. Nechybí spousta poliček se sprchovými potřebami a háčků s vždy čistými a voňavými měkkými ručníky.

Pánské a dámské sociální zařízení je propojeno společnými lázněmi, což je vlastně nevelký bazének fungující rovněž jako vířivka. Je ozdobený mnoha vysokými okny, takže je odsud překrásný výhled do hvězdného nebe. Na stupínku najdete několik dřevěných lehátek, křesílek, malých stolečků a malý krb. Perfektní místo pro relax. Pro milovníky tepla je tu i maličká sauna.

Sociální zařízení, společné lázně Prefects_bathroom_top_view_by_pablete Sociální zařízení, společné lázně Prefects_bathroom_at_night_by_pablete
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com
Karl Graf

Karl Graf


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 20. 04. 12

Sociální zařízení, společné lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení, společné lázně   Sociální zařízení, společné lázně I_icon_minitimeSun Apr 29, 2012 7:44 pm

Nakonec ani nevím jak se dostanu před zřejmě velkou umývárnu...To je divné nikdy jsem tu nebyl a přeci tu trefím...ta loď umí cítit potřeby či co...? přemýšlím,až mi vlasy z toho rostou.

Nakonec pokrčím rameny a vstoupím,šmejdím po umývárně..zřejmě určené pro pánskou část posádky...nahlédnu i k bazénku No to mě pose...bezva málem vykřiknu nadšením,ale uklidním se,najdu ručníky,osušky,holení...a vydám se do sprchového koutu.

Sprchuji se,voda teče a nadmíru si to užívám...Po nějaké chvilce vylezu a dám se do úpravy zevnějšku,zuby vyčistit...oholit,brýle vypucovat,na oblečení decentně nějaký ten "smrad".
Hezky po sobě uklidím,holení,kartáček si vezmu sebou.
Projdu si loď..za to nic nedám rozhodnu se a vyrazím.

/přesun/
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Sociální zařízení, společné lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení, společné lázně   Sociální zařízení, společné lázně I_icon_minitimeTue May 08, 2012 7:27 pm

Hmm, no ne, zamručela jsem potěšeně, když jsem nakoukla do sprch. Musela jsem uznat, že minimálně na tomhle místě si Destiny dala záležet.

Ó, bóže... zasněně jsem protáhla, když jsem pak uviděla jak překrásné lázně tu máme. Jakto že o tomhle nevím? zeptala jsem se rýpavě do vzduchu.

Obešla jsem bazének ze všech stran a z každé další to tu vypadalo o něco líp. Rozsvítila jsem pochodně na stěnách, trocha té atmosféry nikdy neuškodí. Totéž jsem udělala s krbem. Trochu mě brněly ruce a spánky, ale příjemně. Trénink se mi vyplácel, tyhle malé úkony přestávaly být obtížné, stávaly se pro mě spíš samozřejmostí. Do značné míry za to mohlo i mé psychické rozpoložení. Jakkoli to mohlo být nebezpečné, z nějakého důvodu jsem se začínala na tu misi skoro až těšit, nebo možná spíš řekněme duševně připravovat. Namísto toho, abych se bála - jak bývalo mým zvykem - brala jsem to jako nevyhnutelnou záležitost, která se prostě má stát. Rozhodně krok kupředu, pomyslela jsem si, zula botu a strčila prst do bazénku. Voda v něm byla příjemně teplá. Tomu nešlo odolat. Rozhlédla jsem se, ale nikde nikdo. Shodila jsem tedy ze sebe všechno oblečení a vnořila se do vody. Ááááá... vydechla jsem spokojeně a přivřela slastně oči. To je vončo..., usmívala jsem se sama pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Sociální zařízení, společné lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení, společné lázně   Sociální zařízení, společné lázně I_icon_minitimeTue May 08, 2012 7:45 pm

Po důkladné koupeli jsem se přinutila vylézt z bazénku. Vůbec se mi nechtělo ven, nejradši bych usnula přímo na místě, ale nebylo by to asi úplně ono.

Po ručníku jsem se nesháněla, zahřála jsem svoje tělo na dostatečně vysokou teplotu na to, aby se v jediném okamžiku usušilo - mramorové podlaze žár nevadil - a pak jsem se oblékla. Na odchodu jsem se ještě ohlédla po místnosti a všechen oheň tady zhasl. Místnost potemněla.

Prošla jsem přes dámské sprchy ven.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Sociální zařízení, společné lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení, společné lázně   Sociální zařízení, společné lázně I_icon_minitimeThu Jun 14, 2012 5:14 pm

Pomaličky som vošla do miestnosti. Kúpele? Hmm... Destiny prepáč za tie dvere... Pomyslela som si a prešla som do malinkej miestnosti, dala som si dole oblečenie a okolo pása som si dala uterák. Pomaličky som si sadla do bazénika a povzdychla som si. Dokonalé... Privrela som oči a užívala som si tú chvíľu.
Zostala som v miestnosti ešte dlhý čas než som si uvedomila žeby som sa mala vrátiť. Vypadla som teda z vody, usušila som sa, obliekla a odišla som opraviť dvere na svojej kajute. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sociální zařízení, společné lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení, společné lázně   Sociální zařízení, společné lázně I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sociální zařízení, společné lázně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: