Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Knihovník

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Knihovník Empty
PříspěvekPředmět: Knihovník   Knihovník I_icon_minitimeWed May 09, 2012 10:04 am

Tak trochu jsem ho popsal.

Knihovník Scaled.php?server=600&filename=270large
(Postarší pán, v hábitu staršího mnicha. Menší postavy, ale trpaslík není. Vypadá na místního knihovníka, než na ty akční "děti" tady.)

Nechtěl jsem z něho dělat podivného ufona.
Doufám, že se vám líbí. Pokud ne, přepíši...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Knihovník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovník   Knihovník I_icon_minitimeWed May 09, 2012 10:51 am

Prosímtě, oceňuju nápad, ale knihovníka už máme vymyšleného, jen to sem zatím nikdo nehodil, protože NPC zatím nebyly zapotřebí.

Vidím ovšem, že někdo už po něm touží, takže to popoženu Smile Zatím ho prosím nepoužívej, já se domluvím s autorem původně vymyšleného knihovníka, jestli za něj chce hrát nebo ho poskytne k použití volně pro všechny. A taky jestli chce použít toho svého nebo tvého.

Každopádně za knihovníka se nebude hrát v rámci účtu postavy, ale v rámci NPC účtu, který právě vytváříme, takže to prosím uprav v příspěvku v knihovně, ať to tam není. Knihovník prostě zatím není k nalezení.

Obecná prosba na všechny - pokud máte nějaké nápady a inspiraci, sem s tím, jsme za to rádi, ale buďte té dobroty a počkejte nejprve na vyjádření admina a schválení dané věci. Kdyby si tu každý zakládal postavy a planety, hned s nimi začal hrát a pak teprve jen tak mimochodem žádal o schválení, byl by v tom za chvilku bordel. Díky za trpělivost.
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Knihovník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovník   Knihovník I_icon_minitimeThu May 10, 2012 7:01 pm

Rozumím. Změněno. Poučen.

PS: Omlouvám se, že to tak trvalo. Celý den jsem sekal zahradu :-)
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Knihovník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovník   Knihovník I_icon_minitimeThu May 10, 2012 9:21 pm

Díky. V pohodě, nikdo z nás tu nesedí 24/7 Smile (i když přiznávám, já jsem tu teď skoro furt Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Knihovník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Knihovník   Knihovník I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Knihovník
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Nápady, dotazy a tak-
Přejdi na: