Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tuláci

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Tuláci Empty
PříspěvekPředmět: Tuláci   Tuláci I_icon_minitimeTue May 29, 2012 8:09 pm

Tuláci Daybreak_by_wlop


Tuláci jsou velmi zvláštní skupinka, jde totiž o snílky, kteří žijí podle svých pravidel a nikým neřízeni, nikomu nepodléhající, plují širým prostorem.

V čem cestují?

Tuláci mají ve svém vlastnictví loď, ne nepodobnou Destiny. Jedná se o modelově starší verzi snových lodí jménem Pathfinder. Pathfinder je velice zajimává loď a díky umu své posádky je ve skvělém stavu, ač zvenčí na to nevypadá. (Záplaty, nesourodé části atd.). Oproti jiným modelům, tento má větší mimojiné větší sklady a ubytovací prostory pro posádku, protože ta je vždy velmi početná a pestrá. Mnozí cestující dbají na své soukromí a pronajímají si celá patra jen pro sebe.

Kdo tvoří posádku?

Jádro tvoří členové původní posádky lodi Pathfinder, k nim se postupem času nabalila řada snílků, kteří sem byli umístěni mnohdy ne úplně z vlastní vůle. Někteří se dobrovolně přidali, aby si odpočinuli od věčného boje s temnotou, najdeme tu ovšem i řadu obyvatel cizích planet, obyvatel celého vesmíru.

Cíl jejich cesty?

Žádný i mnoho. Tulácí cestují prostorem a objevují, kontaktují planety, na něž narazí, sbírají informace, budují sítě informátorů, obchodují se vším, s čím se obchodovat dá. Ve vesmíru platí za spolehlivou informační banku. Co neví, to zjistí přes některého ze svých agentů, totéž platí o všelijakých předmětech. Sháníte? My dodáme. Stačí jen zaplatit příslušnou cenu.

Pathfinder není jen obyčejná ubytovna, díky své velikosti si může dovolit poskytovat svým cestujícím i návštěvníkům mnoho požitků a služeb, cestovatelé pocházející ze Země ji často nazývají vesmírným Las Vegas. Ano, na lodi se nachází velmi proslulá herna, kde můžete utratit své peníze, vyhrát či prohrát náklad, získat spojence i narazit na své nepřátele.

Loď má také velkou úschovnu, jejíž provozovatel se neptá, co potřebujete uschovat a proč. Vše samozřejmě za příslušný poplatek.

Organizace?

Je i není, největší slovo mají již výše zmínění původní členové posádky Pathfinderu. Ti tvoří tak zvanou Velkou Radu, která rozhoduje o důležitých věcech, týkajících se života obyvatel lodi.

Rada se příliš nestará o podřadné záležitosti jako je provoz lodi, řízení jednotlivých úseků a podobně. Na to mají tzv. správce, z nichž každý má ve své péči určitý úsek lodi.

Další detaily organizační struktury nejsou dosud známy, ale obecně se ví, že na lodi nepanuje chaos a zejména v luxusnějších sekcích, dostupných běžné veřejnosti, nejsou výtržnosti trpěny. O tom, jak se věci mají v nižších podlažích, se mnoho neví. Proslýchá se, že v těchto prostorách může cestovat řada uprchlíků, hledaných pro menší i větší zločiny.
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com
 
Tuláci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Databáze NPC-
Přejdi na: