Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mise na Impyerno - update, a další info

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Mise na Impyerno - update, a další info Empty
PříspěvekPředmět: Mise na Impyerno - update, a další info   Mise na Impyerno - update, a další info I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 3:46 pm

Zdravím vespolek,

protože mise na planetě se nám protáhla (původně jsme počítali tak s týdnem, rozhodně ne měsícem), ráda bych domluvila nějaké termíny, kdy mají účastníci výsadku čas, abychom to dohráli, protože tímhle stylem do budeme hrát ještě minimálně do Vánoc Very Happy

Chápu, že na to nikdo nemá celý den, aby u toho seděl, a právě proto bych se ráda domluvila na nějakém konkrétnějším čase. Je mi jedno, jestli to bude v deset ráno nebo v osm večer, hoďte prosím nějaký přibližný rozvrh, kdy máte kdo v týdnu čas - tj. Momo, Kaemon a Vins. Ideální by třeba bylo říct, že můžete každý večer přijít třeba na hodinu nebo aspoň na půl, abychom se pohli z místa.

Pravděpodobně celý týden budu na chatě, kouzelnou internetovou krabičku tam sice mít budu, ale nehodlám u toho sedět od rána do večera a kontrolovat, jestli jste se tu někdo neobjevil, takže mi dejte co nejdřív vědět, kdy tu můžete být všichni dohromady. Tohle platí zejména na Kaeho. Nechci slyšet řeči o škole, na hození postu stačí minuta, když už ne herního, tak aspoň nějaké omluvy, že nemůžu, nebudu, hrajte za mě nebo dělejte, že tam nejsem nebo prostě něco, ať víme, na čem jsme.

Jinak vítám všechny nováčky, jsem ráda, že je o hru zájem a doufám, že vás bude bavit Wink

A jako poslední upozornění neaktivním hráčům. Ještě jsme se nedohodli na přesném limitu, po jak dlouhé době neaktivity bude postava suspendována, ale řekla bych, že měsíc je celkem dlouhá doba, takže tímto stavím bokem Gregoryho. Kdyby se náhodou vrátil, může pokračovat ve hře, ale do té doby jeho postavu ignorujte a prostě dělejte, jako by nebyl (tuším, že se sekl v jídelně).

Všem pěknou hru a vůbec fajn den
Em
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com
 
Mise na Impyerno - update, a další info
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mise na planetu Impyerno
» Info

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Příběh a děj-
Přejdi na: