Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ošetřovna

Goto down 
+4
Karl Graf
Em Phoenix
Monica Queer
Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Apr 22, 2012 5:26 pm

First topic message reminder :

Ošetřovna je nejzvláštnější místností na celé lodi. Je dobře zvukově odizolovaná, takže k pacientům nedoléhá žádný nadbytečný hluk, který by je rušil při léčbě.

Je-li na lodi přítomen zdravotník, ošetřovna spadá do jeho péče. V opačném případě si snílci musí vypomoci sami, k čemuž jim pomůže prosklená vitrína na nejzadnější stěně, kde je možné nalézt řadu léků, obvazů a dalších pomůcek. Kromě ní je ošetřovna vybavena několika polohovacími lehátky, různými tajemnými přístroji, které zřejmě mohou posloužit k vyšetření, a několika židlemi.
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com

AutorZpráva
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 10:44 am

Hodil som ešte pár pohľadov na toho druhého chalana, no potom si moju úplnú pozornosť ukradol blonďák, ako som sa o pár sekúnd neskôr dozvedel, Karl.
Vypočul som si ho, pri každom jeho slove som iba na náznak porozumenia prikývol.
"Aha, takže, niet cesty späť? Žeby som sa vrátil naspäť na Zem a pokračoval normálnym životom," spýtal som sa po chvíli mlčania.
Ešte stále som sa nepredstavil nekládol som tomu zatiaľ príliš veľký dôraz. Moja zmätenosť miestami poklesla, no stále som sa cítil neistý.
Návrat nahoru Goto down
Karl Graf

Karl Graf


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 20. 04. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 10:50 am

"Není to výplod Tvé mysli či smyslová halucinace" zahučím na toho jenž se domnívá,že je pod vlivem nějaké psychotropní látky...tak po něm hodím špachtli do krku,ať přijde na to,že toto je realita.

"Já sám toho moc nevím,jen vím,že toto je reálné....a jestli se dá vrátit...nevím,ale nevylučuji to" snažím se tomu co se ptá,zda se dá vrátit na zem,zvednout náladu.
"Je tu hodně divných věcí na které si budete muset zvyknout,ale přijde Kapitánka a ta Vám snad podá vícero informací než já." a melu,melu..a melu.
Návrat nahoru Goto down
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 10:57 am

Toho druhého, očividne prišiel na loď v rovnakom čase ako ja, si ani moc nevšímam. Je mi fuk, či sa zhúlil, zfetoval, udrel do hlavy alebo niečo podobné. Oči som ani nezpustil z Karla.
"Aha," vyšlo zo mňa toto typické a dosť "suché" slovíčko. Akonáhle som si to však uvedomil, ešte som dodal. "Jasné, chápem. Teda, ak je toto naozaj reálny vesmír, se vším všudy, čiže Merkúr, Saturn, Jupiter, tak teoreticky, by som mohol na Zem doletieť nie? Teda, nemyslím si, žeby táto loďka, nič v zlom, dokázala letieť svetelnou rýchlosťou. Takže vrátiť sa na Zem týmto spôsobom vylučujem. Ak nieje iný spôsob, asi tu budem musieť zostať," ani neviem ako, ale pekne som sa rozkecal. Zo slov tohto muža som tomu uveril. Celej tejto nepravdepodobnej veci.
A po tom zbehu slov nastalo z mojej strany ticho. V mysli som hľadal ďalšie a ďalšie otázky, ktorými by som zavalil blonďáka.
"Tak, asi sa predstavím. Volám sa Cassiano, celé meno zatiaľ asi netreba. A, kedy teda príde tá Kapitánka? Niežeby som pochyboval o vašich kvalitách, ale ako ste sám povedal, bude vedieť viac než vy."
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:01 am

Hej, ohradil jsem se, když po mně hodil špachtlí. Ten člověk je blázen, udělal jsem si závěr, ačkoli v danou chvíli bych totéž mohl říct o sobě. Jiné vysvětlení mi prostě nešlo do hlavy.

Kapitánka. Takže tahle... loď má kapitána. A ženskou k tomu. Paráda, pronesl jsem napůl ironicky a sesunul se podél zdi na podlahu, zápěstí položená přes kolena. Zajel jsem si rukou do vlasů a mnul si hlavu a čelo. To jsem se zase dostal do pěknýho průšvihu, co teď?

Na nic moc jsem se nezmohl, a tak jsem jen sledoval tok myšlenek toho klučiny. Musel jsem uznat, že si zachovává perfektně chladnou hlavu. Jeho otázky, jakkoli to celé bylo šílené, dávaly smysl. Ale jelikož mě zrovna zaplavovala totálně nihilistická nálada, nějak jsem nevěřil tomu, že by bylo možné se vrátit.
Návrat nahoru Goto down
Karl Graf

Karl Graf


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 20. 04. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:08 am

"Pokusím se zodpovědět Vaše otázky" řeknu i když sám nevím zda-li je to v mých silách.
"Ano je to reálný vesmír,rychlost lodi neznám a polohu také ne,ale jistě jsme vzdáleni mnoho,mnoho,mnoho světelných let od země...takže i tak by cesta trvala asi velmi dlouho." toliko k rychlosti a poloze...
"Jo dá se tu žít..." otevřu šuplík vyndám láhev skotské a naliji si do skleničky která stojí na stole...kopnu to do sebe.

"Co se týče kapitánky,nevím kdy se vrátí je na planetě...průzkum a tak podobně" poznamenám.
Návrat nahoru Goto down
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:15 am

Kútikom úst mi šklblo dohora, keď ten čiernovlasý chalan spomenul kapitánku. Na lehátku som sa posunul mierne dozadu, lakte si oprel o kolená a hlboko som si povzdychol.
"Fajn, na cestu späť teraz nejdem myslieť, s touto dilemou sa budeme trápiť inokedy. Zaujíma ma táto loď. Čo je zač, keď si len tak plávame vesmírom? Nemal by byť vo vesmíre vákuum, čiže žiaden kyslík? A paluba je proste, otvorené priestranstvo, čiže ako môžeme dýchať? K tomu, ten tlak by mal loď zničiť a nás s ňou. Tak?" svoje zaujímavé belasé oči som namieril zase na Karla, pričom som sa mierne usmial, ako do seba nalial chlast.
Aspoň že to nieje nejaký suchar. Celkom príjemný človek, prebehlo mi mysľou.
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:21 am

Herdek, ty tomu asi rozumíš, co? otočil jsem se na klučinu, který v mých očích získával čím dál tím větší respekt. Šli na planetu... opáčil jsem na Karla. Proč? Co je to za planetu? ptal jsem se trochu mdle a měl jsem chuť se sám sobě vysmát za to, co to melu za hovadiny. Ale zdálo se mi, že jsem začínal nějak rezignovat. Mozek nemohl přijít s lepším vysvětlením, a tak jsem si prostě řekl, že budu hrát s nimi a ono se to nějak vyvrbí. Odpor je marný!

Daleko od Země? Ale vždyť sem jsme se taky nějak dostali... ještě včera... jenže co když to nebylo včera? zauvažoval jsem a došlo mi, že vlastně vůbec nevím, jak dlouho jsme spal. Mohla uplynout bůhvíjaká doba, než jsem se probral tady. Trochu mě zamrazilo v zádech.
Návrat nahoru Goto down
Karl Graf

Karl Graf


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 20. 04. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:35 am

Raději si naliji druhého panáka skotské "Kladete otázky spíše pro technika nebo kapitánku...nu což pokusím se odpovědět jak umím a myslím" zabručím a uskrnu skotské ze skleničky.

"Ano vesmír je vesmír,tedy třeskutá zima blížící se absolutní nule či vakuum...nevím jak,ale tahle loď zkrátka zřejmě vytváří nějaké ochranné pole..a kde se bere kyslík..nevím...tahle loď není obyčejná" řeknu mírně tajemně.
"Už jen orientace...stačí pomyslet kam nebo co chcete..a najednou to víte...kde jít,kde co...prostě najednou to víte..je to tajemství...sám vím málo" osvětluji tajemnost lodi.

Upiju ze skleničky "Nevím co je to za planetu...ale je pokrytá džunglí...voda tam je...a kyslík tak se tam šli mrknout" o výsadku vím opravdu kulové.
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:44 am

Připadalo mi čím dál tím bizardnější, s jakým klidem do sebe ten člověk kope panáky. Tohle prostě muselo být skutečné, protože na to, abych si to vymyslel, to bylo příliš šílené.

Tak to bych řekl, že nebude obyčejná, když unáší lidi ve spánku... k čemu jí jako jsme? To nás budete pitvat? zeptal jsem se napůl v legraci, ale ve skutečnosti jsem si nebyl jistý. Ta logika se přímo nabízela. Jsme ve vesmíru - tenhle člověk je odsud - ufoni. A unesli nás. Co jsem komu udělal?

Voda, kyslík, šli se podívat... to zní jako docela obyčejní průzkumníci... dumal jsem. Třeba to nebude tak zlé.
Návrat nahoru Goto down
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:46 am

Odtrhol som oči od Karla a mrkol na toho čiernovlasého. "Tak, celkom áno. Veď, to sa preberá na základke, ak si myslel to o vesmíre," a potom som sa znovu otočil na blondína, pretože zase spustil.
Po prvýkrát som sa zasmial a tak sa môj smiech rozľahol ošetrovňou. "Prepáč, ale tak, som zvedavý. Je to dosť zaujímavá vec, tak chcem jednoducho vedieť viac," ospravedlnil som sa a na tvári mi stále pohrával úsmev. Dokonca som začal Karlovi aj tykať.
Ako hovoril o tej orientácii, prikývol som. "Áno. Aj tam, predtým, keď som sa tu objavil, som chcel niekoho nájsť a ono ma to zaviedlo tu. Celkom úžasne, nemyslíte? Loď, ktorá doslova žije, pláva len tak vesmírom."
Zoskočil som z postele a postrapatil si vlasy. "Sú tam dlho? Lebo, ak by sme mali čakať týždeň, dva, nemyslím si, že by som vydržal bez spánku. Takže, nemáte tu nejakú ubytovňu a tak?" položil som mu už normálnejšiu otázku, čo som chcel zo začiatku vedieť, som zistil.
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 11:58 am

Oukéj, protáhl jsem, zahanben tím, jak se tu ten klučina má hned jako doma. Začal mi připadat až trochu nereálně. Zbystřil jsem u otázky přespávání. Mít kde složit hlavu by bylo fajn. Ovšem teď ne, cítil jsem se víc vzhůru než kdy předtím a chtěl jsem nejrpv zjistit, kde to jsem a jak to tu vypadá. I kdyby to byla iluze, někdo si dal záležet na tom, aby vypadala opravdově. Znamená to, že když najdu okno, uvidím venku opravdu vesmír? Ta myšlenka mě nadchla a nabudila. Zvedl jsem se z podlahy.

Návrat nahoru Goto down
Karl Graf

Karl Graf


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 20. 04. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 12:01 pm

Usměji se "Ne pitvat Vás nebude,to maximálně já když se někde zabijete" usměji se...mírně tajemně.
"Ne,sranda....co tu máme dělat...asi posádku lodi..vím málo,taky jsem se tu jednoho krásného dne objevil...jinak jsem býval obyčejný německý praktický lékař" prozradím trošku o sobě.
"Je to tu celé úžasné,zvláštní...stačí si to tu projít a najdete hodně věcí" povídám a konečně třetím srknutím vyprázdním obsah skleničky.
"Jak jsem říkal,když něco chcete,někam potřebujete jít či to najít,myslete na to a za chvíli se dostaví onen pocit a budete vědět kam jít" aneb přednáška o tom jak najít co potřebujeme.
Návrat nahoru Goto down
Cassiano Ventta

Cassiano Ventta


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 28. 05. 12
Age : 27
Location : Slovakia

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 12:12 pm

"No, ja som mal taký jeden krásny deň včera, a pôsobilo to dosť mätúco. Nevedieť kde som, ako som prišiel, prečo a tak. Ale teraz v tom mám už trochu jasno, takže..." tleskol som dlaňami o seba a na tvári sa mi vytvoril zvedavý výraz. "Idem to tu preskúmať. Vďaka Karl," usmial som sa na doktora a potom vyrazil z ošetrovne. Ešte som kývol na toho čiernovlasého: "Tipujem, že sa ešte uvidíme," a potom som opustil miestnosť.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 12:15 pm

Německý lékař... tohle je šílený. Fakt šílený... potřásal jsem hlavou.

Když ale začal o lodi, znělo to docela normálně. Měl jsem obavy, co mě za těmi dveřmi čeká - pořád jsem čekal útok Minotaura - ale možná že to bude mnohem prostější. Dala se do mě zkoumavá.

Tak já se asi půjdu taky porozhlédnout... oznámil jsem váhavě, když klučina vyvanul z ošetřovny. Nebyl jsem si jistý, jestli tu někoho zajímá, co budu dělat a kam půjdu. Jestli mám být člen posádky, neměl bych dostat nějaké instrukce? Neměl by mi tu někdo říct, co mám třeba dělat nebo tak? Přišlo mi, že tahle organizace má dost mezery. Jestli je kapitánka lodi pryč, kdo ji zastupuje? A kde teď je?

Měl jsem pocit, že z alkoholem omámeného němce už víc nedostanu, buď nevěděl, nebo nám to nechtěl říct, ale spíš na mě působil tím prvním dojmem.

Mávl jsem rukou na pozdrav, ačkoli jsem si nebyl jistý, jestli mě sleduje, a trochu chabě jsem dodal Mimochodem, já jsem Billie. Nebo BJ, to je jedno. Připadal jsem si trochu hloupě, že jsem se nepředstavil dřív, ale myslím, že za daných okolností mě nikdo nemohl vinit...

A pak jsem se vytratil na chodbu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Karl Graf

Karl Graf


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 20. 04. 12

Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 9:31 pm

Jen jim pokývám na rozloučenou a nalévám si jen co odejdou dalšího panáka "Ja,ja...dobré skotské se nic nevyrovná" prohlásím nahlas a přihnu si ze skleničky "Hlavně když je nuda" dodám po polknutí alkoholu.

Tak si aspoň projedu knihy co tu mám...většina lidi tomu stejně nerozumí.... přemýšlím co s načatou nocí a sáhnu po "manuálu" pro zubaře Člověk nikdy neví... poznamenám v mysli a usměji se nad listy stomatologické příručky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ošetřovna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ošetřovna   Ošetřovna - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ošetřovna
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: