Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lodní jídelna, kavárna

Goto down 
+5
Karl Graf
Gregory
Em Phoenix
Monica Queer
Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 04. 12

Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Lodní jídelna, kavárna   Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Apr 22, 2012 5:06 pm

First topic message reminder :

Jídelna je pěkná útulná místnost čtvercového tvaru, z jedné strany obdařená okny s parádním výhledem. Nachází se hned pod můstkem a kromě několika větších stolů je tu také několik menších s křesílky (pro případ, že by někdo dával přednost soukromí). Jídlo a nápoje vyrábí Destiny sama podle přání strávníků a podle svých možností, servíruje prostřednictvím AI okének, nacházejích se hned vedle dveří a na druhé straně místnosti. Zde je možné vyslovit své přání a okamžitě si vyzvednout výsledek Destinina snažení. Alkohol pak loď nalévá pouze plnoletým.
Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Restaurants-bars-algonquin-hotel-v266063-1024


Naposledy upravil Admin dne Sat Apr 28, 2012 3:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://atdestiny.forumczech.com

AutorZpráva
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lodní jídelna, kavárna   Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 11:32 am

Já nevím, pokrčil jsem rameny, neznám ty lidi. Ale kdybych měl já uvěřit lvovi nebo tak něčemu, asi bych musel vidět, že je to fakt mazel, zasmál jsem se. Třeba postačí, když na ně nebudeš vrčet a tak. Nevím, proč by z tebe měli mít strach jen proto, že jsi zvíře. Vždyť šli ven, tam někam do džungle. Tak se určitě nebojí zvířat. Prostě - buď hodná kočička a bude to fajn, usmál jsem se s lokty opřenými o stůl.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lodní jídelna, kavárna   Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 1:00 pm

Keď som ho počúvala, nevedela som ako alebo prečo ale na tvári sa mi zjavil gigantický úsmev. Mazel hmm? Okay! Skúsim to, ale nie tu.... uhm, asi sa ti teraz nebude chcieť so mnou bežať do tréningovej miestnosti že? Nechcela som naňho tlačiť ale nevedela som prečo, chcela som mu ukázať svoju podobu. Chcela som ukázať to že to viem ovládať.
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lodní jídelna, kavárna   Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 1:09 pm

Běžet? No jako jo, ale s mírou, teď jsem jedl, zasmál jsem se. A dobře, dodal jsem a dal si pěst před ruku, abych si tiše, nezvučně odříhl, protože jsem se fakt dost nacpal. Pak jsem popadl nádobí a nevěda, kam s ním, jsem ho vrátil do okénka, odkud se kamsi vypařilo. Ježiš, tohle je fakt hustý, zavrtěl jsem hlavou. No tak deme, no, otočil jsem se na Ellu a vyrazil zpátky do místnosti, které zřejmě říkali tréninková.

(přesun)


Naposledy upravil Billie Payne dne Mon Jul 09, 2012 7:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lodní jídelna, kavárna   Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jun 26, 2012 1:45 pm

Okay! Ďakujem Billie! Usmiala som sa znova a vyskočila som zo stoličky. V rýchlosti som ju prisunula k stolu a počkala som na Billieho pokiaľ odnesie špinavý riad.
Mať také niečo doma, tak by som nikdy nemusela umýva&ť riad... aaah, to by bol život. Usmiala som sa a dala som si ruky za hlavu. V rýchlosti som sa vyparila do tréningovej miestnosti.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lodní jídelna, kavárna   Lodní jídelna, kavárna - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lodní jídelna, kavárna
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď-
Přejdi na: