Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Azraelova kajuta

Goto down 
AutorZpráva
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeWed May 02, 2012 11:27 pm

Azraelova kajuta Pokoj

Je tu vše co potřebuji: Postel, Počítač, provizorní Ponk(mě stačí), Lednička, Dřez na mytí a hned u vchodu jsou dveře do Koupelny. Umělý výhled na město(mám ho radši než vesmír), osvětluje místnost.
Dokonalá dílna!
A hlavně je tu harampádí!!!!


Naposledy upravil Azrael dne Wed May 02, 2012 11:56 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeWed May 02, 2012 11:40 pm

Když jsem po pár odbočkách našel dveře se svým jménem, velmi mě to překvapilo.
Otevřel jsem dveře. Při pohledu na pokoj, jsem se začal klepat. Upadlo mi kafe a opařilo mi nohu. Měl jsem slzy na kahánku.
To je můj vysněný pokoj!
Až po chvíli zírání na tu krásu, mě začala pálit noha.
Tss...Auua...
Vběhl jsem do pravých dveří, kde byla koupelna a strčil opařenou nohu pod studenou sprchu.
Po chvíli jsem se osprchoval celý. Oholil, vyčistil zuby a uklidil po rozlité kávě.
Ty nemocniční hadry už nebudu potřebovat, použiju je na potom jako hadr.
Nakouknul jsem do skříně a vzal si pořádné boxerky. Lehl jsem si do postele. Vzal jsem z nočního stolku obrázek. Pak jsem se převalil a s pláčem jsem usnul.

Azraelova kajuta 925_large
"Moje rodina, pár dní před nehodou"
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeThu May 03, 2012 10:27 am

Zase pro jednou jsem se vzbudil a postel byla mokrá od potu.
Takhle umřu na dehydrataci...
Vzal jsem povlečení a hodil ho do prázdného koše a šel se vysprchovat.
Pak musím najít prádelnu
Po sprše hygiena. Nemám moc chuť na snídani, tak sem se porozhlédl po pokoji. Obrázek jsem si uložil na noční stolek. Podíval jsem se na ponk.
Vypadá to, že byl používaný...To je dobře, moc stejně nevěřím novým věcem. Vždycky mám radši něco co už fungovalo.
Prošacoval jsem zásuvky, byly plné nářadí. V ledničce byly barvy, laky, oleje a spoustu dalších tekutin.
A hele sendvič, nechám si ho na potom.
Rozhodl jsem se, že si to tu srovnám.
Pokud tady mám pracovat, tak aspoň ať vím kde co mám.

Úklid!!!
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeThu May 03, 2012 11:12 am

Našel jsem rádio! Bylo vypnuté, možná že je i rozbité.
Zkusím jaké stanice chytnu.
Chtěl jsem šáhnout na ladící kotouč a dostal jsem elektrickou pecku.
Aauuuu!
Chytl jsem se za prsty, bolelo to jako čert. Rychle jsem se přesunul do koupelny a dal je pod studenou vodu. Po chvíli jsem se k rádiu vrátil.
Zajímalo by mě proč mi to dalo ránu, na nic jsem nešahal...
Natáhl jsem druhou ruku.
AaaaFU*K!
Zase! Běžel jsem znova do koupelny.
Měl bych si vzít rukavice a přijít tomu na kloub.
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeThu May 03, 2012 11:28 am

Po chvíli hledání jsem přece jenom našel jednu gumovou rukavici na pravou ruku. Nasadil jsem si ji a pomalu jsem se přibližoval k rádiu. Naštěstí jsem už pecku nedostal. Prohlídl jsem opatrně jednou rukou rádio. Vypadalo zcela v pořádku. Zapnul jsem ho.
Po 5 minutách ladění jsem našel akorát šum.
Mohly do tohoto virtuálního světa aspoň dát slušnou stanici. No, aspoň to můžu použít na náhradní součástky.
Chtěl jsem vytáhnout baterie, ale jak se ukázalo: žádné tam nebyly a rádio nemělo žádný drát.
Nechtěně jsem vzal levou rukou rádio.
To je přece nemožný aby to hrálo a...
Prásk!!
Upustil jsem rádio na zem a sám taky spadl.
Po chvíli jsem se probral. Měl jsem celou levou dlaň černou. Pohyblivost minimální.
To není dobrý... Co mám teď dělat, loď už sama neléčí...musim jít na ošetřovnu a to hned!
Zvedl jsem se na odchod. Zastavil jsem se u dveří, když jsem si uvědomil, že mám na sobě jen boxerky a gumovou rukavici. Otevřel jsem šatník a vzal si montérky a černé triko. Boty tam nebyly, jen sandály.
Sakra, no co mám dělat. Nemám čas na hledání bot.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeWed May 09, 2012 9:41 am

Donesl jsem kufr do své kajuty. Hodil jsem ho na postel. Na zemi byly pořád kousky rádia.
Úplně jsem na to zapomněl...takový nepořádek.
Tentokrát jsem našel pár gumových rukavic. Našel jsem si i brýle na sváření, takový kulatý.
Co kdyby náhodou vyštěkla zase elektřina, musím být opatrný i na oči.
Začal jsem opět zkoumat rádio.
Nemá to přívod energie a to žádný. Ani baterie. Jen skleněnou nádobku plnou čehosi co vypadá jako cívka, ale hmm... vypadá to že tahle část akumuluje elektrickou energii a pak ji pomalu přesunuje do rádia. Ale jak se nabíjí?? Asi tu bude kolem nějaká nabíječka. Sakra chce to si přečíst něco o technologii na této lodi!
Rádio jsem nedával dohromady, jen jsem součástky položil na ponk k dalšímu zkoumání.
Usmyslel jsem si, že teď bude zbytečné srovnávat si pokoj. Nevím co budu používat nejčastěji a určitě najdu věci co neznám, ale budu potřebovat.
Vzal jsem si ze šuplíku bloček, obalený kůží s tužkou.
Odcházím najít nějaké informace.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeThu May 10, 2012 9:45 pm

Hned jak jsem přišel, jsem šel do koupelny. Sundal jsem si obvazy a pomalu si umyl ruce. Za malým zrcadlem se schovávali, kromě hygieny i nějaké obvazy. Převázal jsem si ruku a vyšel zase ven.
Vyjdu si na jídlo a tam si počtu.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeMon May 14, 2012 1:09 pm

Vrátil jsem se zpátky do svého pokoje.
Položil jsem obě knihy na stůl i se zápisníčkem. Knihy ještě nebudu vracet. Počítám s tím, že je budu ještě používat.
Přisedl jsem si k ponku, kde byly součástky od rozpadlého rádia.
Chtěl jsem si nasadit gumové rukavice, ale zapomněl jsem na své rány, takže jsem se zase zvedl a šel do koupelny. Tam sem si sundal obvazy a podíval se na rány.
Nevypadají tak zle...hojí se to dobře.
I tak jsem si dal nové obvazy.
Zpátky u ponku i s rukavicemi.
Návrat nahoru Goto down
Azrael

Azrael


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 25. 04. 12
Age : 34
Location : Praha

Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitimeMon May 14, 2012 5:01 pm

Všechny součástky od rádia jsou stejné, jak je znám. Až na tu skleněnou nádobku.
Jak jsem si ještě jednou ověřil v knize, má teorie o tom, že je to něco na způsob baterie, byly správné. Ozkoušel jsem, zda-li je v ní ještě nějaká zbylá energie.
Nabyla. Sundal jsem si rukavici a pomalu se skleněné nádobky dotkl.
Málem jsem nádobku upustil, když v ní po mém dotyku začalo trochu jiskřit. Vypadalo to na způsob plazmové koule.
Buď tam ještě nějaká energie byla...nebo si nádobka bere energii ze mě.
Nádobka se začala pomalu ohřívat a já vysilovat.
Něco mě napadlo. Nasadil jsem si brýle a mrštil skleněnou nádobou o zeď, blízko počítače s kterým jsem se ještě nebavil.
Při rozbití nádobky se utvořilo na kratinkou chvíli elektrické pole, které vyhodilo počítač z funkčnosti. Kdybych neměl na sobě brýle, určitě by mě to oslepilo.
HA, Hahá! Takže to i vyhodí elektriku! Jen doufám, že jsem ten počítač neusmažil...Teď musím zjistit, jestli těchto nádobek je na lodi víc.
Vzal jsem si bágl a vyrazil jsem do skladiště. Při odchodu jsem uslyšel, jak se počítač zpět nahazuje.
Pousmál jsem se.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Azraelova kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Azraelova kajuta   Azraelova kajuta I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Azraelova kajuta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kajuta Elly
» Billieho kajuta
» Gregova kajuta
» Kajuta Momo
» Kajuta a pracovna kapitánky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: