Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Billieho kajuta

Goto down 
AutorZpráva
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Billieho kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Billieho kajuta   Billieho kajuta I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 1:09 pm

Billieho pokoj je prostorná světlá místnost plná oken s kvalitními roletami. Je tu všechno, čeho je pro bydlení třeba – vlastní prostor, pohodlná postel, otočné křesílko u okna, pohodlný gauč, psací stůl, pár poliček a šuplíků s oblečením – ne mnoho, Billie nosí víceméně pořád to samé – a koupelna. Všechno je zařízeno ve velmi jednoduchém stylu.

Protože je to ovšem BJovo prostředí, přece jenom je tu pár prvků, které ho dělají jenom „jeho“. Třeba postery jeho oblíbených kapel, akustická kytara a dejeridoo, na které sice neumí hrát, ale vždycky se to chtěl naučit, šlapadlo na posilování nohou a pár malých činek, na stole se válí blok, skicák a tužky. Na polici nad postelí je pár knížek. Všude je čisto a uklizeno, všechno je osvětleno příjemným melancholickým osvětlením, které nedráždí oči a dá se při něm i číst.
Billieho kajuta Inspirational-bachelor-pads-1
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Billieho kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billieho kajuta   Billieho kajuta I_icon_minitimeSat Jun 02, 2012 3:13 pm

Musím říct, že toho dne jsem se opravdu nechoval zrovna ukázkově, ale jak říkám, kdo by mi to za stávajících okolností vyčítal.

V momentě, kdy se přede mnou otevřely dveře do kajuty nadepsané mým jménem, jsem se nezmohl na víc než jen další připitomělý, totálně nechápající výraz v obličeji. Jak to jako má člověk popsat, když se objeví někde, kde to totálně nezná, a vůbec neví, jak se tu vzal, a když to jde prozkoumat, tak tu najde něco, čemu by se docela dobře dalo říkat "pokoj snů"?

V prvním momentu, kdy jsem ten pokoj uviděl, jsem věděl, že je můj. Nemyslím jako že je na něm moje jméno, ale že ho někdo zjevně navrhl podle mých přání, a to bylo přinejmenším znepokojující. Navíc jsem nevěděl, čemu se obdivovat dřív. Perfektně zařízenému pokoji, který voněl po švestkách a jarní trávě, nebo tomu spektakulárnímu výhledu za okny.

Najednou se mi zdálo, že se mi trochu motá hlava, tak jsem si pro jistotu dřepnul na postel a matrace pode mnou zapérovala. Trochu jsem si, přiznávám, pohopsal. Debile. Jsi na velký dřevěný lodi, unesli tě ufoni a ty se tu houpeš na posteli?

Natáhl jsem se na záda a založil ruce za hlavu. Civěl jsem do stropu bůhvíjak dlouho.


Naposledy upravil Billie Payne dne Tue Jun 12, 2012 10:17 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Billie Payne

Billie Payne


Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 01. 06. 12

Billieho kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billieho kajuta   Billieho kajuta I_icon_minitimeSun Jun 03, 2012 3:18 pm

Vzbudil jsem se. Trochu překvapeně, vůbec jsem si nepamatoval, jak jsem usnul. Postel byla tak pohodlná, že to prostě tak nějak přišlo samo.

Protáhl jsem se, připadal jsem si trochu zmateně a dost zklamaně z toho, že jsem se neprobudil ve své vlastní posteli doma, ale musel jsem uznat, že se mi tu spalo luxusně. Takové ticho ve městě nebývalo. Fakt, že jsem tu spal, jsem ovšem musel přidat na list faktů, které vypovídaly pro to, že je tohle všechno skutečné. To mi radost neudělalo.

Chodil jsem chvilku sem a tam po pokoji, pak jsem si v koupelně trochu opláchl obličej a tak tomu podobně, a pak jsem dostal hlad. Vzpomněl jsem si na jídelnu a usoudil, že tam by se snad něco k jídlu najít mělo. A tak jsem se tam vydal.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Billieho kajuta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Billieho kajuta   Billieho kajuta I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Billieho kajuta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kajuta Elly
» Gregova kajuta
» Kajuta Momo
» Azraelova kajuta
» Kajuta a pracovna kapitánky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: