Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum textové hry Aboard the Destiny
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kajuta Elly

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeWed May 09, 2012 4:59 pm

Ellina kajuta sa postupom času menila a formovala podľa jej schopností. Tentokrát už neobsahuje to čo niekedy. Okno sa zmenilo, teraz je už na celej stene a jeho sklá sú matné. Podlaha je pokrytá dreveným obkladom a steny majú matné farby. V rohu izby je takzvaný vešiakový strom v ktorom sa ale nachádza niekoľko Ellinych pokladov. Na konároch stromu môže nájsť aj fľaše z farebného skla, rovnaké má doma na zemi. Ďalej tam má lampióny, malí stolík na ktorom vždy niečo je, okolo neho má poukladané vankúše.
V rohu izby je jeden veľký matrac na ktorom občas prespí. Vzadu má izbičku kde skladuje všetky knihy, skriňu z oblečením a iné hlúposti. Keď je v tejto miestnosti, ľudia sa nemajú čoho báť ani keď sa zmení. Tu je jednoducho pokojná.
Kajuta Elly November_Room_by_B1nd1
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeWed May 09, 2012 5:03 pm

Vošla som do svojej kajuty a musela som sa usmiať. Destiny vďaka... Položila som mastičku na stôl a prešla som k stromu. Vybrala som z neho gumené rukavice, noviny a šedú farbu. Ide sa maľovať... Povedala som si a porozkladala som noviny na zem. Plánovala som namaľovať vtáky hneď vedľa dverí. Maľovanie ma upokojovalo. Ešte predtým než som sa do toho pustila som zamkla dvere. Potom som si vzala štetec a jemnými ťahmi som začala kresliť.
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 10:54 am

Ťuk ťuk, ozvalo se klepání prstů na dveře.

Ellie, to jsem já, jsi v pořádku? ohlásila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 2:06 pm

"eM...? Áno, som..." Povedala som prekvapene a prešla som k dverám ktoré som odomkla. Na rukách som mala rukavice a dielo vedľa dverí som dokončila.
"Poď ďalej keď chceš, len tu trochu upracem..." Nechala som dvere otvorené, noviny som hodila do koša spolu z rukavicami a farby som odložila do skrinky v strome.
Potom som si sadla k stolu na vankúš a začala som si dávať dole náplaste.
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 2:14 pm

To nech být, nejdu ti bodovat pokoj za úklid, usmála jsem se.

Máš to tu hezké, uznale jsem pokývala hlavou, když jsem se rozhlédla po pokoji. Stála jsem poblíž dveří s rukama v kapsách. Jak se cítíš? Už je to lepší?
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 2:16 pm

Prikývla som a usmiala som sa. "Už je to fajn, keby niečo tak sa tu zamknem alebo niečo podobné a bude to fajn... Nebudem schopnosť často využívať a budem meditovať alebo ja neviem... nejako to zmáknuť musím že?" Otočila som na ňu hlavu a usmiala som sa znova. "eM... mám jednu drobnú otázku... môžem sa ťa niečo spýtať...?" povedala som pokojne.
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 2:49 pm

Pokývala jsem hlavou. O to zavření se postará Destiny. Myslím, že jsem přišla na způsob, jak se pojistit. Bude tě to tu držet, dokud se nevrátíme. Je mi to líto, vážně moc, položila jsem jí ruku na rameno a myslela to vážně.

Nemůžu ti pomoct zvládnout tvou schopnost. Je to tvoje schopnost, je uvnitř tebe a ty ji můžeš ovládat, když budeš chtít. Něco v tobě se tomu ale zřejmě brání. Jestli to uděláš meditací, posilováním nebo skládáním básniček, to je mi jedno, ale přijdi na to. Teď na to budeš mít čas, myslím, že nám ten průzkum bude chvilku trvat.

Klidně se ptej.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 3:14 pm

"Hmm, a bude mi sem nejako posielať jedlo? Zas tak úžasný metabolizmus nemám aby som si vystačila z tukom ktorého mám už teraz málo..." Zasmiala som sa. "Nevadí to, musí to tak byť..." Povedala som a usmiala som sa na ňu.
"eM... vtedy keď no... keď sme boli na palube tak som mala pocit... Bojíš sa o mňa alebo mňa...? Viem že nie si nadšená že neovládam svoju schopnosť ale ja sa to naučím a... a potom už budem nápomocná...." Povedala som rýchlo a sklonila som hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 3:44 pm

Myslím, že to půjde zařídit... můžeme sem nanosit zásoby, přinejmenším. Možná by Destiny mohla pro tu příležitost zřidit výdejní okénko v tvojí kajutě. Uvidím, co se dá dělat... přemýšlela jsem nahlas.

Hm, to už jsem někdy slyšela... usmála jsem se trochu smutně. Tebe se nebojím, nemůžeš mi ublížit. Mám ale na starosti tyhle lidi. Musím je ochránit před čímkoli, co je ohrožuje. A bojím se, že bych mohla ublížit já tobě. Rozumíš, co tím chci říct? Musíš to ovládnout, a to rychle. Nenuť mě volit mezi tebou a všemi ostatními. Můj pohled byl náhle velmi prosebný.

No nic, nechám tě být, musíme se připravit, zvedla jsem se pak rychle. Rozhlédla jsem se po pokoji. Bylo to tu pěkné. Ano, tady se bude mít dobře... chlácholila jsem sebe sama a snažila se vypudit z hlavy představu, že ačkoli pěkné, pořád je to domácí vězení.

Opatruj se, Ellie, odporoučela jsem se a dveře se za mnou zavřely s tím, že se otevřou až teprve když se vrátím.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Em Phoenix
Kapitán
Em Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 20. 04. 12
Age : 35

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 3:55 pm

Ticho na palubě Destiny bylo zničehonic přerušeno prazvláštním hlášením. Beze slov a bez hluku, jen telepatická zpráva, která dorazila do mozku každého ze snílků a zněla takto:

"Hovoří kapitán. Přiblížili jsme se k planetě a máme kompletní adresu ke zdejší bráně. Destiny je připravená k přistání. Žádám Monicu a Kaemona, aby se dostavili k bráně jakmile to půjde. Pro ostatní platí následující - Ella zůstane z bezpečnostních důvodů ve své kajutě, dokud se nevrátíme. Potravu jí zajistí sama Destiny, nemělo by jí nic chybět, ale můžete jí dělat společnost - samozřejmě přes dveře, dovnitř se nikdo nedostane. Kdyby se nám cokoli stalo, nezdržujte se tu a odleťte. Žádné sladkosti po večeři, žádné pobíhání šelem po chodbách a žádné mejdany. Snažte se mi to tu nezdemolovat. A držte nám palce. Konec hlášení"

Kapitánčino sdělení zůstalo viset ve vzduchu jako přání všeho dobrého a "naviděnou". A pak bylo zase ticho.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu May 10, 2012 4:51 pm

"Ciao eM, buona fortuna..." Popriala som jej šťastie. Keď sa za ňou dvere zavreli, počula som len tichučký zvuk kľúčov a vedela som že som zamknutá. Natrela som si mastičku na prsty a pozerala som sa do okna. Ľahla som a položila som si hlavu na vankúš. Bola som pokojná. Kto vie ako dlho im to bude trvať... Premýšľala som.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeSun May 20, 2012 12:11 pm

Prebudilo ma podivné pálenie v hrdle. Zaspala som... ale ako to? Veď som nebola unavená... Posadila som sa a prešla som k skrinke v ktorej som mala fľašu z vodou. Napila som sa z nej a odložila som ju. Mám hlad... Pomyslela som si, keďže som skrinku ešte nezavrela, vybrala som z nej konzervu zo sardinkami a otvorila som ju. Položila som ju na stolík, vytiahla som si papier a pero a začala som písať.

"La pioggia al vento disse:
Tu spinge e io spinto. '
Hanno così percosse il letto giardino
Che i fiori si inginocchiò in realtà,
E laici presentato - anche se non è morta.
So come i fiori di feltro. "

Nebola to básnička, skôr, povedala by som že to bol len taký maličký veršík. Až som ho dopísala, pousmiala som sa. "Viem ako sa kvety cítili...." Pošepkala som do ticha. Veršík som nechala na stole a konzervu som vyhodila preč. Prešla som pomaly do inej časti miestnosti kde som mala knihy a sadla som si na zem. Vytiahla som si prvú knihu, zhodou okolností, o kvetoch a začítala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu Jun 14, 2012 4:42 pm

Povzdychla som si. Hmm... ak by som Destiny poprosila tak by mi možno otvorila... Povedala som si. Bolo to už strašne veľa dní čo som sedela v kajute. Nie žeby ma nebavilo písať si básničky či maľovať ale... už som chcela ísť von. Ak som dobre počítala tak už prešlo vyše 20 dní a svoju schopnosť ovládam veľmi dobre. "Destiny? Pustíš ma von?" Odpoveďou mi bolo bručanie. Zlosťou som buchla do dverí, čím mi bolo odpoveďou EŠTE väčšie bručanie. Otvorte ma...
Zdvihla som sa a sústredila som sa. Rozbehla som sa proti dverám a buchla som do nich. Nič sa nestalo. Robila som to potom ešte pár minút než som si porazene odfŕkla. Naposledy som sa sústredila a z celej sily som kopla do dverí ktoré som pod náporom sily vylomila z pántov. "Okay, Ellie... ideme sa najesť a potom ich vložíme naspäť." Poviem si pre seba a odkráčam preč. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu Jun 14, 2012 5:20 pm

Ako som kráčala smerom k mojej kajute, premýšľala som ako opravím dvere. Boli zamknuté a bez pomoci Destiny ich neodomknem. Žeby som našla iné dvere? Čo ak by som si teraz len tak nakráčala k nejakej kajute, vybrala by som dvere z pantov a vložila by som si ich do svojich pantov? Zasmiala som sa na sebe. Dvere ktorím som trošičku kopancom pokrivila zámok som si predsa nemohla dať na miesto. Destiny ich ale opravila ako som si všimla, zdvihla som ich, vložila som ich späť a vošla som do kajuty.
Nepočula som klapnutie zámku a v duchu som sa zaradovala. Aah...Libertà.. Sadla som si k stolu a pila som čaj ktorý na ňom z nenazdajky bol.
Návrat nahoru Goto down
Ella Frell

Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 01. 05. 12
Age : 28
Location : Vesmír~

Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitimeThu Jun 14, 2012 6:14 pm

Dopila som čaj a pozerala som sa do matného skla okna ktoré som mala v izbe. Zdvihla som sa a prešla som k dverám. Potrebujem sa prevetrať, bola som tu už fakt dosť dlho. Podišla som ku skrinke a hodila som na seba mikinu. Otvorila som dvere a z hlasným buchnutím som sa vydala smerom k palube ale kto vie kde moje nohy pôjdu.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kajuta Elly Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Elly   Kajuta Elly I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kajuta Elly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gregova kajuta
» Kajuta Momo
» Azraelova kajuta
» Billieho kajuta
» Kajuta a pracovna kapitánky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Textová hra :: Místnosti pro hru :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: